like productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Hoitoaine28,10 €ovh.83,20 € (-66%)1000 ml (28,10 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Hoitoaine17,90 €ovh.27,00 € (-34%)200 ml (89,50 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava seerumispray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,65 €ovh.10,70 € (-10%)50 ml (193,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro vahvistava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Pure Hydration Feuchtigkeits Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoainealk. 14,40 €100 ml (144,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava Conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,90 €100 ml (139,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights keltaisuutta taittava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,90 €100 ml (139,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves erotteleva hoitoaine, uusi koostumus • Hoitoainealk. 22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro Day ja Night Bond Booster -uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine18,50 €ovh.30,25 € (-39%)75 ml (246,67 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves kiharasuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist hiustenlähtöä ehkäisevä seerumi, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine31,14 €ovh.34,60 € (-10%)150 ml (207,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Brilliance Conditioner -uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Schutz Spray - Neue Formulierung • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoainealk. 17,95 €ovh.23,80 € (-25%)200 ml (89,75 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 -kosteussuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,90 €ovh.10,70 € (-7%)50 ml (198,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist Scalp Balance • Päänahan hoito19,10 €ovh.32,40 € (-41%)150 ml (127,33 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava spray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoaine22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses bond pro Vahvistava hoitoaine • Hoitoainealk. 4,65 €30 ml (155,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Hoitoaine17,05 €ovh.27,00 € (-37%)200 ml (85,25 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls painoton fluid • Hiusemulsio16,70 €ovh.27,00 € (-38%)150 ml (111,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Hoitoaine15,90 €ovh.23,80 € (-33%)200 ml (79,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hiusemulsio7,80 €20 ml (390,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine19,40 €ovh.25,40 € (-24%)150 ml (129,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Hoitoaine4,65 €30 ml (155,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hiusemulsio9,35 €ovh.10,50 € (-11%)20 ml (467,50 € / 1 l)