Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava seerumispray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,65 €ovh.10,70 € (-10%)50 ml (193,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro Day ja Night Bond Booster -uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine18,50 €ovh.30,25 € (-39%)75 ml (246,67 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves kiharasuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Schutz Spray - Neue Formulierung • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 -kosteussuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,90 €ovh.10,70 € (-7%)50 ml (198,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist Scalp Balance • Päänahan hoito19,10 €ovh.32,40 € (-41%)150 ml (127,33 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava spray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls painoton fluid • Hiusemulsio16,70 €ovh.27,00 € (-38%)150 ml (111,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hiusemulsio7,80 €20 ml (390,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine19,40 €ovh.25,40 € (-24%)150 ml (129,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hiusemulsio9,35 €ovh.10,50 € (-11%)20 ml (467,50 € / 1 l)