like productGoldwellStylesign texture Roughman • Hiustahnaalk. 11,90 €ovh.15,80 € (-25%)50 ml (238,00 € / 1 l)
like productVärejä saatavilla: 3GoldwellSoft Color • Hiussävytealk. 15,95 €ovh.20,25 € (-21%)125 ml (127,60 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Hoitoaine28,10 €ovh.83,20 € (-66%)1000 ml (28,10 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Volume • Tyvisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Tekstuurisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign heat styling Silottava seerumisuihke • Silottava spray16,85 €ovh.27,00 € (-38%)100 ml (168,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 18,30 €ovh.28,65 € (-36%)200 ml (91,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo15,15 €ovh.22,70 € (-33%)300 ml (50,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Tyvijauhe25,55 €ovh.35,10 € (-27%)3.7 g (69,05 € / 10 g)
like productGoldwellStylesign Curls erotteleva hiusgeeli • Hiusgeeli15,60 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (104,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Tyvijauhe21,50 €ovh.35,10 € (-39%)3.7 g (58,11 € / 10 g)
like productGoldwellStylesign Volume tuuheuttava ja hallittavuutta antava muotovaahto • Muotovaahtoalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hiussprayalk. 10,50 €ovh.13,20 € (-20%)75 ml (140,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 17,40 €ovh.28,65 € (-39%)200 ml (87,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo14,15 €ovh.21,10 € (-33%)250 ml (56,60 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Hoitoaine17,90 €ovh.27,00 € (-34%)200 ml (89,50 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling föönaus- ja tekstuurisuihke • Tekstuurisuihke16,55 €ovh.25,95 € (-36%)200 ml (82,75 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo15,00 €ovh.21,10 € (-28%)250 ml (60,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hiusgeelialk. 11,70 €ovh.15,80 € (-26%)75 ml (156,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hiushoitoalk. 8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebendes Shampoo - Neue Formulierung • Shampoo17,95 €ovh.21,10 € (-15%)250 ml (71,80 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Tiefenreinigendes Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 15,90 €ovh.21,10 € (-25%)250 ml (63,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves erotteleva shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 15,90 €ovh.21,10 € (-25%)250 ml (63,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Verdichtendes Shampoo - Neue Formulierung • Shampoo15,90 €ovh.21,10 € (-25%)250 ml (63,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights keltaisuutta taittava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses men Hair ja Body -shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 9,40 €ovh.10,70 € (-12%)100 ml (94,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair 60 Sek. -tehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 4,25 €20 ml (212,50 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Bond Pro Kräftigender Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro -repair- ja rakennespray, uusi koostumus • Hoitosuihkealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Pure Hydration Feuchtigkeits Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava seerumispray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,65 €ovh.10,70 € (-10%)50 ml (193,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro vahvistava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 10,35 €100 ml (103,50 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Pure Hydration Feuchtigkeits Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoainealk. 14,40 €100 ml (144,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava Conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,90 €100 ml (139,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 15,90 €ovh.21,10 € (-25%)250 ml (63,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights keltaisuutta taittava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,90 €100 ml (139,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Shampoo20,05 €250 ml (80,20 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hiusvoide29,00 €100 ml (290,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights kiiltoseerumisuihke, uusi koostumus • Hiusseerumialk. 9,80 €ovh.10,70 € (-8%)50 ml (196,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves erotteleva hoitoaine, uusi koostumus • Hoitoainealk. 22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro Day ja Night Bond Booster -uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine18,50 €ovh.30,25 € (-39%)75 ml (246,67 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves kiharasuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair pikatehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro 60 sek. -tehohoito, uusi koostumus • Hiushoito8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)