FAVESlike productGoldwellStylesign texture Roughman • Hiustahnaalk. 11,90 €ovh.15,80 € (-25%)50 ml (238,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Tyvisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Tekstuurisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Silottava seerumisuihke • Silottava spray16,85 €ovh.27,00 € (-38%)100 ml (168,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Tyvijauhe25,55 €ovh.35,10 € (-27%)3.7 g (69,05 € / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls erotteleva hiusgeeli • Hiusgeeli15,60 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (104,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Tyvijauhe21,60 €ovh.35,10 € (-38%)3.7 g (58,38 € / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume tuuheuttava ja hallittavuutta antava muotovaahto • Muotovaahtoalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hiussprayalk. 10,60 €ovh.13,20 € (-20%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling föönaus- ja tekstuurisuihke • Tekstuurisuihke16,55 €ovh.25,95 € (-36%)200 ml (82,75 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hiusgeelialk. 11,70 €ovh.15,80 € (-26%)75 ml (156,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray erittäin vahva hiusspray • Hiusspray15,95 €ovh.24,30 € (-34%)300 ml (53,17 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Hoitosuihkealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hiusvoide29,00 €100 ml (290,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses color Repair ja -kiiltobalsami, uusi koostumus • Hiusvoide26,90 €ovh.30,25 € (-11%)75 ml (358,67 € / 1 l)
FAVESRajoitettulike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hiustenmuotoilusetti45,50 €1 kpl (45,50 € / 1 pcs)
FAVESRajoitettulike productGoldwellStylesign Kennelern -matkahiustenhoitosetti • Hiustenmuotoilusetti27,55 €1 kpl (27,55 € / 1 pcs)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls Korkeakiiltoinen geelihiusvaha • Hiusvaha16,30 €ovh.24,30 € (-33%)100 ml (163,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray tiivistetty joustava hiusspray • Hiusspray15,55 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (103,67 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling silottava voide • Silottava voide17,05 €ovh.27,00 € (-37%)100 ml (170,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign volume Tuuheuttava ja kiiltävä muotoiluvaahto • Muotovaahto15,75 €ovh.24,30 € (-35%)300 ml (52,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign smooth BB Creme - ilmakuivaava muotoiluvoide • Muotoiluvoidealk. 16,60 €ovh.27,00 € (-39%)125 ml (132,80 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Kuiva suihkevaha • Hiusgeeli16,10 €ovh.24,30 € (-34%)150 ml (107,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Päivittäinen föönaussuihke • Hiustenkuivaussuihke16,70 €ovh.27,00 € (-38%)200 ml (83,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray vahva hiusspray • Hiussprayalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Tekstuurisuihke17,25 €ovh.25,95 € (-34%)200 ml (86,25 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Smooth kiiltospray • Kiiltosprayalk. 13,45 €ovh.15,80 € (-15%)75 ml (179,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture määrittelevä hiusvaha • Hiusvaha17,05 €ovh.24,30 € (-30%)75 ml (227,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Muotoiluvoide16,20 €ovh.24,30 € (-33%)75 ml (216,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign texture Mattaava hiustahna • Hiustahnaalk. 12,55 €ovh.15,80 € (-21%)50 ml (251,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hiusgeeli16,05 €ovh.24,85 € (-35%)150 ml (107,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Definierende Crème • Muotoiluvoide22,95 €ovh.27,00 € (-15%)150 ml (153,00 € / 1 l)