like productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hiussprayalk. 10,50 €ovh.13,20 € (-20%)75 ml (140,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray tiivistetty joustava hiusspray • Hiusspray15,55 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (103,67 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray erittäin vahva hiusspray • Hiusspray15,90 €ovh.24,30 € (-35%)300 ml (53,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray vahva hiusspray • Hiussprayalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)