like productGoldwellStylesign texture Roughman • Hiustahnaalk. 11,90 €ovh.15,80 € (-25%)50 ml (238,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls erotteleva hiusgeeli • Hiusgeeli15,60 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (104,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hiusgeelialk. 11,70 €ovh.15,80 € (-26%)75 ml (156,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls Korkeakiiltoinen geelihiusvaha • Hiusvaha16,30 €ovh.24,30 € (-33%)100 ml (163,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Kuiva suihkevaha • Hiusgeeli16,10 €ovh.24,30 € (-34%)150 ml (107,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture määrittelevä hiusvaha • Hiusvaha17,05 €ovh.24,30 € (-30%)75 ml (227,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign texture Mattaava hiustahna • Hiustahnaalk. 12,55 €ovh.15,80 € (-21%)50 ml (251,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hiusgeeli16,05 €ovh.24,85 € (-35%)150 ml (107,00 € / 1 l)