FAVESlike productGoldwellStylesign texture Roughman • Hiustahnaalk. 11,90 €ovh.15,80 € (-25%)50 ml (238,00 € / 1 l)
FAVESlike productVärejä saatavilla: 3GoldwellSoft Color • Hiussävytealk. 15,90 €ovh.20,25 € (-21%)125 ml (127,20 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner • Hoitoainealk. 15,55 €ovh.23,80 € (-35%)200 ml (77,75 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume • Tyvisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Trockenes-Textur Spray • Tekstuurisuihkealk. 10,60 €ovh.12,65 € (-16%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign heat styling Silottava seerumisuihke • Silottava spray16,85 €ovh.27,00 € (-38%)100 ml (168,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 18,30 €ovh.28,65 € (-36%)200 ml (91,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights keltaisuutta neutraloiva shampoo • Shampooalk. 17,95 €ovh.21,10 € (-15%)250 ml (71,80 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Men Anti-Dandruff Shampoo • Shampoo15,15 €ovh.22,70 € (-33%)300 ml (50,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper Red • Tyvijauhe25,55 €ovh.35,10 € (-27%)3.7 g (69,05 € / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign Curls erotteleva hiusgeeli • Hiusgeeli15,60 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (104,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Dark Brown To Black • Tyvijauhe21,60 €ovh.35,10 € (-38%)3.7 g (58,38 € / 10 g)
FAVESlike productGoldwellStylesign Volume tuuheuttava ja hallittavuutta antava muotovaahto • Muotovaahtoalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling Form- & Finish-Spray • Hiussprayalk. 10,60 €ovh.13,20 € (-20%)75 ml (141,33 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 17,40 €ovh.28,65 € (-39%)200 ml (87,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo • Shampoo14,15 €ovh.21,10 € (-33%)250 ml (56,60 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Hoitoaine17,90 €ovh.27,00 € (-34%)200 ml (89,50 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Heat Styling föönaus- ja tekstuurisuihke • Tekstuurisuihke16,55 €ovh.25,95 € (-36%)200 ml (82,75 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Deep Cleansing Shampoo • Shampoo14,95 €ovh.21,10 € (-28%)250 ml (59,80 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Texture Lagoom Jam Styling Gel • Hiusgeelialk. 11,70 €ovh.15,80 € (-26%)75 ml (156,00 € / 1 l)
FAVESlike productGoldwellStylesign Hairspray erittäin vahva hiusspray • Hiusspray15,95 €ovh.24,30 € (-34%)300 ml (53,17 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hiushoitoalk. 8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights sävyttävä hiussampoo, uusi koostumus • Shampoo17,95 €ovh.21,10 € (-15%)250 ml (71,80 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist syväpuhdistava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves Dualsenses curls & waves • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Verdichtendes Shampoo - Neue Formulierung • Shampoo20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights keltaisuutta taittava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses color Extra Rich Brilliance • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses men Hair ja Body -shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 9,40 €ovh.10,70 € (-12%)100 ml (94,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses rich repair 60 Sek. -tehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 4,25 €20 ml (212,50 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses Bond Pro Dualsenses bond pro • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro Dualsenses bond pro • Hoitosuihkealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava seerumispray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,75 €ovh.10,70 € (-9%)50 ml (195,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses Pure Hydration Feuchtigkeits Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro Pre-Wash Cortex Filler • Hiusvoide29,00 €100 ml (290,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 10,35 €100 ml (103,50 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro vahvistava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses Pure Hydration Feuchtigkeits Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoainealk. 14,40 €100 ml (144,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses rich repair rakennepaikkaava Conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses just smooth kesyttävä shampoo, uusi koostumus • Shampooalk. 20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights keltaisuutta taittava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,90 €100 ml (139,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights kiiltoseerumisuihke, uusi koostumus • Hiusseerumialk. 9,80 €ovh.10,70 € (-8%)50 ml (196,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist Sensitive • Shampoo20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses bond pro Day ja Night Bond Booster -uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine18,40 €ovh.30,25 € (-39%)75 ml (245,33 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves erotteleva hoitoaine, uusi koostumus • Hoitoainealk. 22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses curls ja waves kiharasuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
FAVESUusilike productGoldwellDualsenses rich repair pikatehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)