like productGoldwellDualsenses Silver 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 18,30 €ovh.28,65 € (-36%)200 ml (91,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 17,40 €ovh.28,65 € (-39%)200 ml (87,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 8,75 €ovh.9,30 € (-6%)50 ml (175,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hiusnaamioalk. 4,65 €25 ml (186,00 € / 1 l)