Uusilike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoaine22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hiushoito25,30 €ovh.28,65 € (-12%)200 ml (126,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses bond pro Vahvistava hoitoaine • Hoitoainealk. 4,65 €30 ml (155,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Hoitoaine17,05 €ovh.27,00 € (-37%)200 ml (85,25 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 8,75 €ovh.9,30 € (-6%)50 ml (175,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampooalk. 9,50 €ovh.10,95 € (-13%)100 ml (95,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hiusgeeli16,05 €ovh.24,85 € (-35%)150 ml (107,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver Silver Conditioner • Hoitoaine15,90 €ovh.23,80 € (-33%)200 ml (79,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Silver Silver Shampoo • Shampoo14,95 €ovh.21,10 € (-28%)250 ml (59,80 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Brilliance Serum Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Copper • Shampoo14,75 €ovh.21,10 € (-30%)250 ml (59,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Just Smooth 6 Effects Serum • Hiusemulsio7,80 €20 ml (390,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Thickening Shampoo • Shampoo14,80 €ovh.22,70 € (-35%)300 ml (49,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Scalp Specialist Sensitive Foam Shampoo • Shampoo14,30 €ovh.21,10 € (-32%)250 ml (57,20 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Rich Repair 60sec Treatment • Hiusnaamioalk. 4,65 €25 ml (186,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Protect Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine19,40 €ovh.25,40 € (-24%)150 ml (129,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Rich Repair uudelleenrakentava shampoo • Shampoo2,00 €30 ml (66,67 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses bond pro Vahvistava shampoo • Shampooalk. 9,70 €ovh.10,95 € (-11%)100 ml (97,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses color extra rich Brillanz -hiusshampoo • Shampoo14,30 €ovh.21,10 € (-32%)250 ml (57,20 € / 1 l)
RajoitettuUusilike productGoldwellDualsenses Rich Repair Set – Aufbau Shampoo, 60 Sek, Pflegekur & 6 Effekte Serum für strapaziertes Haar • Hiustenhoitosetti79,40 €1 kpl (79,40 € / 1 pcs)
RajoitettuUusilike productGoldwellDualsenses Color Set – Brillanz Shampoo, Conditioner & Repair- und Glanz Balsam für coloriertes Haar • Hiustenhoitosetti75,10 €1 kpl (75,10 € / 1 pcs)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Extra Rich 60 sek. -tehohoito, uusi koostumus • Hiushoito18,00 €ovh.28,65 € (-37%)200 ml (90,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner • Hoitoaine4,65 €30 ml (155,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Repair & Radiance Balm • Hiusemulsio9,35 €ovh.10,50 € (-11%)20 ml (467,50 € / 1 l)