Uusilike productGoldwellDualsenses just smooth 6 -tehoinen seerumi, uusi koostumus • Hiusseerumi26,73 €ovh.29,70 € (-10%)100 ml (267,30 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist hiustenlähtöä ehkäisevä seerumi, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine31,14 €ovh.34,60 € (-10%)150 ml (207,60 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Brilliance Conditioner -uusi koostumus • Hoitoainealk. 13,14 €ovh.14,60 € (-10%)100 ml (131,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses bond pro sekunnin tehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 25,95 €ovh.28,65 € (-9%)200 ml (129,75 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses blondes ja highlights 60 sekunnin -tehohoito, uusi koostumus • Hiushoitoalk. 8,10 €50 ml (162,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Brillanz Serum Spray -uuden koostumuksen • Hiusseerumialk. 9,90 €ovh.10,70 € (-7%)50 ml (198,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Color Brillanz Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects After-Sun Hair & Body Shampoo - Neue Formulierung • Shampooalk. 10,70 €100 ml (107,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Sun Reflects UV Schutz Spray - Neue Formulierung • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 10,70 €50 ml (214,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist hilseenvastainen shampoo, uusi koostumus • Shampoo14,00 €ovh.21,10 € (-34%)250 ml (56,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoainealk. 17,95 €ovh.23,80 € (-25%)200 ml (89,75 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava conditioner, uusi koostumus • Hoitoainealk. 22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Rich Repair Aufbau Shampoo - Neue Formulierung - Neue Formulierung • Shampoo20,10 €250 ml (80,40 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses pure hydration 5-in-1 -kosteussuihke, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 9,90 €ovh.10,70 € (-7%)50 ml (198,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses color Repair ja -kiiltobalsami, uusi koostumus • Hiusvoide26,90 €ovh.30,25 € (-11%)75 ml (358,67 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses rich repair 6 -tehoseerumi, uusi koostumus • Hiusseerumi26,95 €ovh.29,70 € (-9%)100 ml (269,50 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth Bändigungs Öl - Neue Formulierung • Hiusöljy19,60 €ovh.30,25 € (-35%)100 ml (196,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses scalp specialist Scalp Balance • Päänahan hoito19,10 €ovh.32,40 € (-41%)150 ml (127,33 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses ultra volume vahvistava spray, uusi koostumus • Hiuksiin jätettävä hoitoaine24,30 €150 ml (162,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productGoldwellWiesnbummel Goldwell x Cathy Hummels StyleSign Set • Hiustenmuotoilusetti45,50 €1 kpl (45,50 € / 1 pcs)
Rajoitettulike productGoldwellDualsenses Sun Reflects • Hiustenhoitosetti17,10 €ovh.20,10 € (-15%)1 kpl (17,10 € / 1 pcs)
Rajoitettulike productGoldwellStylesign Kennelern -matkahiustenhoitosetti • Hiustenmuotoilusetti27,55 €1 kpl (27,55 € / 1 pcs)
like productGoldwellStylesign Curls Korkeakiiltoinen geelihiusvaha • Hiusvaha16,30 €ovh.24,30 € (-33%)100 ml (163,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray tiivistetty joustava hiusspray • Hiusspray15,55 €ovh.24,30 € (-36%)150 ml (103,67 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Heat Styling silottava voide • Silottava voide17,10 €ovh.27,00 € (-37%)100 ml (171,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign volume Tuuheuttava ja kiiltävä muotoiluvaahto • Muotovaahto15,75 €ovh.24,30 € (-35%)300 ml (52,50 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign smooth BB Creme - ilmakuivaava muotoiluvoide • Muotoiluvoidealk. 16,60 €ovh.27,00 € (-39%)125 ml (132,80 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Blondes & Highlights Farbgebender Conditioner - Neue Formulierung • Hoitoaine22,80 €200 ml (114,00 € / 1 l)
Uusilike productGoldwellDualsenses Just Smooth 60 Sek. Pflegekur - Neue Formulierung • Hiushoito25,30 €ovh.28,65 € (-12%)200 ml (126,50 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses bond pro Vahvistava hoitoaine • Hoitoainealk. 4,65 €30 ml (155,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Painoton kiiltoa antava hiusöljy • Hiusöljyalk. 12,60 €ovh.17,60 € (-28%)50 ml (252,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign heat styling Päivittäinen föönaussuihke • Hiustenkuivaussuihke16,70 €ovh.27,00 € (-38%)200 ml (83,50 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Kuiva suihkevaha • Hiusgeeli16,10 €ovh.24,30 € (-34%)150 ml (107,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray erittäin vahva hiusspray • Hiusspray15,90 €ovh.24,30 € (-35%)300 ml (53,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Color Revive Neutral Brown • Hoitoaine17,05 €ovh.27,00 € (-37%)200 ml (85,25 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Hairspray vahva hiusspray • Hiussprayalk. 7,90 €75 ml (105,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects 60 Sek Treatment • Hiusnaamioalk. 8,75 €ovh.9,30 € (-6%)50 ml (175,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Sun Reflects After Sun Shampoo • Shampooalk. 9,50 €ovh.10,95 € (-13%)100 ml (95,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Meersalz-Spray • Tekstuurisuihke17,25 €ovh.25,95 € (-34%)200 ml (86,25 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture määrittelevä hiusvaha • Hiusvaha17,05 €ovh.24,30 € (-30%)75 ml (227,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Smooth kiiltospray • Kiiltosprayalk. 13,45 €ovh.15,80 € (-15%)75 ml (179,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Texture Formgebende Crème • Muotoiluvoide16,15 €ovh.24,30 € (-34%)75 ml (215,33 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine6,60 €30 ml (220,00 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign Curls painoton fluid • Hiusemulsio16,70 €ovh.27,00 € (-38%)150 ml (111,33 € / 1 l)
like productGoldwellStylesign texture Mattaava hiustahna • Hiustahnaalk. 12,55 €ovh.15,80 € (-21%)50 ml (251,00 € / 1 l)
like productGoldwellDualsenses Men Power Gel • Hiusgeeli16,05 €ovh.24,85 € (-35%)150 ml (107,00 € / 1 l)