like productKess BerlinDay Mascara • Ripsivärialk. 22,05 €ovh.25,95 € (-15%)7.5 ml (29,40 € / 10 ml)
like productKess BerlinLiquid Eyeliner • Eyelineralk. 14,85 €ovh.17,30 € (-14%)1.2 ml (123,75 € / 10 ml)
Uusilike product+1 lisääKess Berlin365 Bronzer • Bronzeralk. 32,15 €ovh.37,80 € (-15%)8.5 g (37,82 € / 10 g)
like product+8 lisää+5 lisääKess BerlinConcealer Stick SPF 20 Refill • Peitevoidealk. 17,00 €ovh.21,60 € (-21%)3 g (56,67 € / 10 g)
Uusilike product+1 lisääKess BerlinCream Bronzer Refill • Bronzeralk. 16,55 €ovh.19,45 € (-15%)5.5 g (30,09 € / 10 g)
like product+2 lisääKess BerlinCC Cream SPF 30 Travel Size • CC-voidealk. 19,30 €ovh.22,70 € (-15%)15 ml (1 286,67 € / 1 l)
Uusilike productKess BerlinGet Wet Waterproof Mascara • Ripsiväri22,05 €ovh.25,95 € (-15%)10 ml (2 205,00 € / 1 l)
Uusilike productKess BerlinSpray Off Makeup Remover Spray • Meikinpoistoaine20,25 €ovh.23,80 € (-15%)75 ml (270,00 € / 1 l)
like product+2 lisääKess BerlinCC Cream SPF 30 • CC-voidealk. 34,00 €ovh.40,00 € (-15%)30 ml (1 133,33 € / 1 l)
like productKess BerlinSet & Blur Setting Powder • Kiinnityspuuteri29,40 €ovh.34,60 € (-15%)11 g (2 672,73 € / 1 kg)
like product+1 lisääKess BerlinJelly Treat Lip Oil • Huuliöljyalk. 20,25 €ovh.23,80 € (-15%)4 ml (50,63 € / 10 ml)
like product+3 lisääKess BerlinSoft Shape Lip Liner • Huultenrajauskynäalk. 14,70 €ovh.17,30 € (-15%)0.35 g (420,00 € / 10 g)
like product+1 lisääKess BerlinTriple Tint Lip Balm • Huulivoidealk. 15,20 €ovh.17,30 € (-12%)3.7 g (41,08 € / 10 g)
like productKess BerlinEasy Brow Pencil • Kulmakynäalk. 17,45 €ovh.20,55 € (-15%)0.14 g (1 246,43 € / 10 g)
like productKess BerlinFluffy Brow Filler • Kulmageelialk. 14,25 €ovh.16,20 € (-12%)2.5 ml (57,00 € / 10 ml)
like productKess BerlinSet & Go Setting Spray • Meikinkiinnityssuihke17,45 €ovh.20,55 € (-15%)100 ml (174,50 € / 1 l)
like productKess BerlinBlush & Glow Refill • Siveltimet16,55 €ovh.19,45 € (-15%)5.5 g (30,09 € / 10 g)
like product+3 lisääKess BerlinBlush & Glow Refill • Poskipunaalk. 16,55 €ovh.19,45 € (-15%)5.5 g (30,09 € / 10 g)
like productKess BerlinBlush & Glow Refill • Highlighteralk. 16,55 €ovh.19,45 € (-15%)5.5 g (30,09 € / 10 g)