like product+1 lisääKess BerlinJelly Treat Lip Oil • Huuliöljyalk. 20,25 €ovh.23,80 € (-15%)4 ml (50,63 € / 10 ml)
like product+3 lisääKess BerlinSoft Shape Lip Liner • Huultenrajauskynäalk. 14,70 €ovh.17,30 € (-15%)0.35 g (420,00 € / 10 g)
like product+1 lisääKess BerlinTriple Tint Lip Balm • Huulivoidealk. 15,20 €ovh.17,30 € (-12%)3.7 g (41,08 € / 10 g)