FAVESlike productSemilacLampe UV LED 24W/48 Diamond Collection • LED-kynsiuuni60,25 €ovh.64,80 € (-7%)1 kpl (60,25 € / 1 pcs)
FAVESlike product+8 lisää+5 lisääSemilac3in1 One Step Glossy • Geelilakkaalk. 12,80 €ovh.15,15 € (-16%)7 ml (18,29 € / 10 ml)
like product+1 lisääSemilacSmart Builder • Geelilakkaalk. 14,70 €ovh.17,30 € (-15%)7 ml (21,00 € / 10 ml)
FAVESlike product+102 lisää+99 lisääSemilacUV Colours UV Gel Polish • Geelilakkaalk. 10,35 €ovh.11,90 € (-13%)7 ml (14,79 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop No Wipe UV Gel Polish • Päällyslakka12,90 €ovh.14,05 € (-8%)7 ml (18,43 € / 10 ml)
FAVESlike product+1 lisääSemilacOne Step 3in1 UV Gel Polish • Geelilakkaalk. 10,60 €ovh.15,15 € (-30%)7 ml (15,14 € / 10 ml)
FAVESlike product+22 lisää+19 lisääSemilacUV Nagellack • Geelilakkaalk. 10,80 €ovh.11,90 € (-9%)7 ml (15,43 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacCherry & Blossom Nails and Cuticles Scrub • Käsikuorinta6,50 €7 ml (9,29 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacJyrsinterä 003 - pieni kovametallikartioinen • Kynsiviila20,05 €ovh.27,00 € (-26%)1 kpl (20,05 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacJyrsinpää 002 kovametallikartio • Kynsiviila20,95 €ovh.27,00 € (-22%)1 kpl (20,95 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacSuodatinsetti kynsijyrsimen ja -viilan pölynpoistolla • Kynsiviila23,80 €ovh.27,00 € (-12%)5 kpl (4,76 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilac2in1 no dust pölynpoistolla varustettu sähköinen kynsijyrsin • Kynsiviila165,25 €ovh.194,40 € (-15%)1 kpl (165,25 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacEntferner • Kynsilakanpoistoaine16,55 €ovh.19,45 € (-15%)1000 ml (16,55 € / 1 l)
FAVESlike productSemilacNagelfräser Mini Pen • Kynsiviila60,00 €ovh.64,80 € (-7%)1 kpl (60,00 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop Matte Total No Wipe UV Gel Polish • Päällyslakka12,95 €ovh.14,05 € (-8%)7 ml (18,50 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTop T22 UV Gel Polish • Päällyslakka7,00 €ovh.14,05 € (-50%)7 ml (10,00 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacFinish with Gloss Cleaner • Kynnen alusten puhdistaja9,60 €125 ml (76,80 € / 1 l)
FAVESlike productSemilacJyrsinterä 005 viistetyllä kärjellä • Kynsiviila6,50 €1 kpl (6,50 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacRemover • Kynsilakanpoistoaine11,95 €ovh.14,05 € (-15%)500 ml (23,90 € / 1 l)
FAVESlike productSemilacAloe Gel Elixir for Cuticles and Nails • Kynsiöljy6,50 €7 ml (9,29 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacNagelentfetter Nail Cleaner • Kynnen alusten puhdistaja14,00 €ovh.19,45 € (-28%)1000 ml (14,00 € / 1 l)
FAVESlike productSemilacLampe UV LED 15W/24 • LED-kynsiuuni27,45 €ovh.32,30 € (-15%)1 kpl (27,45 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacAll Black UV-LED 24W/48 Lampe • LED-kynsiuuni73,45 €ovh.86,40 € (-15%)1 kpl (73,45 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacNagelfräser 65W • Kynsiviila156,05 €ovh.183,60 € (-15%)1 kpl (156,05 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacTop T17 No Wipe UV Gel Polish • Päällyslakka12,60 €ovh.14,05 € (-10%)7 ml (18,00 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacTry Me Starter Set • Kynsilakkasetti55,10 €ovh.64,80 € (-15%)1 kpl (55,10 € / 1 pcs)
FAVESlike productSemilacFruity Culicle Oil Strawberry & Vanilla • Kynsiöljy4,35 €7 ml (6,21 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacBase UV Gel Polish • Aluslakka12,15 €ovh.12,95 € (-6%)7 ml (17,36 € / 10 ml)
FAVESlike productSemilacColour's Set All About Nudes • Kynsilakkasetti27,55 €ovh.32,40 € (-15%)1 kpl (27,55 € / 1 pcs)