like productRedkenExtreme Anti-Snap • Hiuksiin jätettävä hoitoaine25,30 €ovh.37,60 € (-33%)250 ml (101,20 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Hair Bandage Balm • Hiusvoide35,95 €ovh.55,00 € (-35%)75 ml (479,33 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss • Hoitoainealk. 25,90 €ovh.37,60 € (-31%)300 ml (86,33 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Instant Densifying Spray • Hiuksiin jätettävä hoitoaine36,65 €ovh.45,15 € (-19%)190 ml (192,89 € / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Instant Deflate • Hiusöljy25,95 €ovh.37,60 € (-31%)125 ml (207,60 € / 1 l)
like productRedkenExtreme Play Safe • Lämpösuojasuihke39,25 €ovh.46,20 € (-15%)200 ml (196,25 € / 1 l)
like productRedkenCerafill Retaliate Stemoxydine • Hiuksiin jätettävä hoitoaine45,26 €ovh.63,40 € (-28%)90 ml (502,89 € / 1 l)
RajoitettuUusilike productRedkenAcidic color gloss XMAS Set • Hiustenhoitosetti77,15 €ovh.90,75 € (-15%)1 kpl (77,15 € / 1 pcs)
RajoitettuUusilike productRedkenAcidic grow full system XMAS Set • Hiustenhoitosetti77,15 €ovh.90,75 € (-15%)1 kpl (77,15 € / 1 pcs)
RajoitettuUusilike productRedkenExtreme XMAS Set • Hiustenhoitosetti58,80 €ovh.69,15 € (-15%)1 kpl (58,80 € / 1 pcs)
like productRedkenAll Soft All-In Mask • Hiusnaamioalk. 20,85 €ovh.25,85 € (-19%)100 ml (208,50 € / 1 l)
like productRedkenAnti-Hair Loss Intensive Treatment • Hiushoito51,20 €ovh.70,20 € (-27%)60 ml (853,33 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System • Hoitoaine30,10 €ovh.37,60 € (-20%)300 ml (100,33 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Grow Full System Scalp and Hair Serum • Hiusseerumi34,90 €ovh.55,00 € (-37%)100 ml (349,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gloss-In-Mask • Hiusnaamioalk. 18,05 €ovh.22,60 € (-20%)50 ml (361,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Refreshing Curl Mist • Kiharasuihke27,75 €ovh.42,10 € (-34%)250 ml (111,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Hydrating Curl Cream • Muotoiluvoide27,90 €ovh.42,10 € (-34%)250 ml (111,60 € / 1 l)
Rajoitettulike productRedkenExtreme XL Bundle • Hiustenhoitosetti71,35 €ovh.83,95 € (-15%)1 kpl (71,35 € / 1 pcs)
like productRedkenStyling Pliable Paste Rewind • Hiustahna23,05 €ovh.31,90 € (-28%)150 ml (153,67 € / 1 l)
like productRedkenScalp Relief Dandruff Control • Päänahan hoito21,00 €ovh.29,20 € (-28%)250 ml (84,00 € / 1 l)
like productRedkenBrews Work Hard Molding Paste • Hiustahna20,15 €ovh.27,35 € (-26%)150 ml (134,33 € / 1 l)
like productRedkenFrizz Dismiss Rebel Tame • Hiuksiin jätettävä hoitoaine32,50 €ovh.37,60 € (-14%)250 ml (130,00 € / 1 l)
like productRedkenStyling Texture Paste Rough Paste • Hiustahna23,30 €ovh.31,90 € (-27%)75 ml (310,67 € / 1 l)