RajoitettuUusilike productRedkenAll soft XMAS Set • Hiustenhoitosetti64,20 €ovh.71,85 € (-11%)1 kpl (64,20 € / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 14,85 €ovh.17,00 € (-13%)50 ml (297,00 € / 1 l)
like productRedkenStyling Touchable Texture • Muotovaahto22,90 €ovh.31,90 € (-28%)200 ml (114,50 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Hoitoainealk. 25,60 €ovh.37,60 € (-32%)300 ml (85,33 € / 1 l)
like productRedkenAll Soft Mega Curls Hydramelt Treatment • Hiusemulsio26,20 €ovh.39,20 € (-33%)150 ml (174,67 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Refill • Shampoo32,13 €ovh.45,15 € (-28%)500 ml (64,26 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate • Shampooalk. 25,25 €ovh.37,15 € (-32%)300 ml (84,17 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask • Hiusnaamio34,50 €ovh.55,00 € (-37%)250 ml (138,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productRedkenAcidic Color Gloss XL Duo Bundles • Hiustenhoitosetti67,90 €ovh.103,05 € (-34%)1 kpl (67,90 € / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss Gentle Color Shampoo Refill • Shampoo29,75 €ovh.45,15 € (-34%)500 ml (59,50 € / 1 l)
like productRedkenOne United • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 23,30 €ovh.33,70 € (-31%)150 ml (155,33 € / 1 l)
RajoitettuUusilike productRedkenAcidic bonding concentrate XMAS Set • Hiustenhoitosetti76,40 €ovh.83,95 € (-9%)1 kpl (76,40 € / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil • Hiusöljy34,90 €ovh.55,00 € (-37%)100 ml (349,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productRedkenAcidic Bonding Concentrate XL Duo Bundles • Hiustenhoitosetti73,30 €ovh.103,05 € (-28%)1 kpl (73,30 € / 1 pcs)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate Intensive Treatment • Pre-shampoo25,05 €ovh.36,75 € (-32%)190 ml (131,84 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss The Gift That Smoothes • Hiustenhoitosetti70,90 €ovh.76,25 € (-7%)1 kpl (70,90 € / 1 pcs)
like productRedkenAll Soft Moisture Restore Leave-In • Hiuksiin jätettävä hoitoaine25,35 €ovh.37,60 € (-33%)150 ml (169,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss gentle color shampoo • Shampooalk. 25,75 €ovh.37,15 € (-31%)300 ml (85,83 € / 1 l)
like productRedkenHeat Styling Thermal Spray Iron Shape • Lämpösuojasuihke22,85 €ovh.31,90 € (-28%)250 ml (91,40 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Color Gloss heat protection treatment • Hiuksiin jätettävä hoitoaine29,45 €ovh.45,15 € (-35%)190 ml (155,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls Sculpting Curl Gel • Muotoiluvoide28,50 €ovh.42,10 € (-32%)250 ml (114,00 € / 1 l)
like productRedkenExtreme Strength Builder Plus • Hiusnaamio30,75 €ovh.47,85 € (-36%)250 ml (123,00 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum • Hiusseerumialk. 20,95 €ovh.27,65 € (-24%)45 ml (465,56 € / 1 l)
like productRedkenAcidic Bonding Curls • Hiusemulsio34,40 €ovh.55,00 € (-37%)250 ml (137,60 € / 1 l)
like productRedkenStyling Max Sculpting Gel Hardwear • Hiusgeeli23,50 €ovh.31,90 € (-26%)250 ml (94,00 € / 1 l)