like productColor WOWXtra Large Bombshell Volumizer • Muotovaahto25,10 €ovh.34,45 € (-27%)195 ml (128,72 € / 1 l)
like productColor WOWDream Coat Supernatural • Hiustenkuivaussuihkealk. 14,95 €ovh.16,10 € (-7%)50 ml (299,00 € / 1 l)
like productColor WOWSlay Anti Frizz Set • Hiustenhoitosetti37,50 €ovh.74,55 € (-50%)1 kpl (37,50 € / 1 pcs)
like productColor WOWCult favorite Firm + Flexible Hairspray • Hiusspray31,15 €ovh.36,65 € (-15%)250 ml (124,60 € / 1 l)
like productColor WOWDreaming Advanced Repair and Resurfacing Treatment • Hiushoito35,30 €ovh.53,90 € (-35%)215 ml (164,19 € / 1 l)
like productColor WOWMoney Mist • Hiuksiin jätettävä hoitoainealk. 14,65 €ovh.16,10 € (-9%)50 ml (293,00 € / 1 l)
like productColor WOWDream Coat Extra Strength • Hiustenkuivaussuihke30,05 €ovh.43,10 € (-30%)200 ml (150,25 € / 1 l)
like productColor WOWDas Dream Big Discovery Set mit Shampoo, Conditioner, Xtra Large • Hiustenhoitosetti28,10 €ovh.37,70 € (-25%)1 kpl (28,10 € / 1 pcs)
like productColor WOWDream smooth -tutustumissetti: shampoo, hoitoaine ja Dream Coat Supernatural Spray -suihke • Hiustenhoitosetti28,80 €ovh.37,70 € (-24%)1 kpl (28,80 € / 1 pcs)
like productColor WOWTexas Hold ‘em Big Hold Hairspray • Hiusspray29,20 €ovh.39,85 € (-27%)234 ml (124,79 € / 1 l)
like productColor WOWDream Coat for Curly Hair • Hiustenkuivaussuihke26,50 €ovh.34,45 € (-23%)200 ml (132,50 € / 1 l)
like productColor WOWColor Security Normal-to-thick • Hoitoaine22,95 €ovh.31,25 € (-27%)250 ml (91,80 € / 1 l)
like productColor WOWOne-Minute Transformation • Muotoiluvoide23,20 €ovh.31,25 € (-26%)120 ml (193,33 € / 1 l)