APPWEEKUusilike productSol de JaneiroBrazilian Joia™ Milky Leave-In Conditioner • Leave-in hoitoainealk. 15,15 €60 ml (252,50 € / 1 l)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroLifted Bum Bums & Spirits • Vartalonhoitosetti42,30 €ovh.52,95 € (-20%)1 kpl (42,30 € / 1 pcs)
Uusilike productSol de JaneiroCheirosa '62 Intense Perfume Mist • Vartalosuihke36,75 €90 ml (408,33 € / 1 l)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroCheirosa Anywhere • Vartalonhoitosetti52,95 €1 kpl (52,95 € / 1 pcs)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroLivin' La Vida Cheirosa • Vartalonhoitosetti42,15 €1 kpl (42,15 € / 1 pcs)
Uusilike productSol de JaneiroCheirosa '59 Intense Perfume Mist • Vartalosuihke36,75 €90 ml (408,33 € / 1 l)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroRosa & Shine • Vartalonhoitosetti21,40 €ovh.27,00 € (-21%)1 kpl (21,40 € / 1 pcs)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroSmooth & Bright Solidays • Vartalonhoitosetti40,35 €ovh.52,95 € (-24%)1 kpl (40,35 € / 1 pcs)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroCheirosa '40 Candle • Tuoksukynttilä43,20 €225 g (192,00 € / 1 kg)
APPWEEKRajoitettulike productSol de JaneiroCheirosa '62 Candle • Tuoksukynttilä43,20 €225 g (192,00 € / 1 kg)
APPWEEKlike productSol de JaneiroGlowmotions • Vartalovoide21,85 €ovh.31,35 € (-30%)75 ml (291,33 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBadalada • Vartalonhoitosetti24,90 €ovh.34,60 € (-28%)1 kpl (24,90 € / 1 pcs)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBody Badalada Skin Refresh Water Lotion • Vartalovoidealk. 13,50 €ovh.17,30 € (-22%)100 ml (135,00 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroCheirosa 40 Jelly Perfume Balm • Kiinteä hajuvesi27,00 €1 kpl (27,00 € / 1 pcs)
APPWEEKlike productSol de JaneiroCheirosa 68 Jelly Perfume Balm • Kiinteä hajuvesi27,00 €1 kpl (27,00 € / 1 pcs)
APPWEEKlike productSol de JaneiroCheirosa 62 Jelly Perfume Balm • Kiinteä hajuvesi27,00 €1 kpl (27,00 € / 1 pcs)
APPWEEKlike productSol de JaneiroRio Deo Aluminium-Free Refillable Deodorant Cheirosa 68 • Deodoranttipuikko16,80 €ovh.21,10 € (-20%)57 g (294,74 € / 1 kg)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBum Bum Body Scrub • Vartalokuorinta28,90 €ovh.43,20 € (-33%)220 ml (131,36 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBeija Flor Elasti-Cream • Vartalovoidealk. 18,35 €ovh.22,70 € (-19%)75 ml (244,67 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBrazilian Kiss • Huulivoide14,95 €ovh.17,30 € (-14%)6 g (24,92 € / 10 g)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBrazilian Touch Hand Cream • Käsivoide14,95 €ovh.17,30 € (-14%)50 ml (299,00 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroRio Deo Deodorant Cheirosa 40 Refill Cartridge • Deodoranttipuikko18,00 €ovh.19,45 € (-7%)57 g (315,79 € / 1 kg)
APPWEEKlike productSol de JaneiroBom Dia Body Scrub • Vartalokuorinta36,70 €ovh.43,20 € (-15%)220 g (166,82 € / 1 kg)
APPWEEKlike productSol de JaneiroRio Deo Deodorant Cheirosa 62 Refill Cartridge • Deodoranttipuikko16,00 €ovh.19,45 € (-18%)57 g (280,70 € / 1 kg)
APPWEEKlike productSol de JaneiroRio Sunset Glow Motion • Vartaloöljy26,65 €ovh.31,35 € (-15%)75 ml (355,33 € / 1 l)
APPWEEKlike productSol de JaneiroCopacabana Bronze Glow Motion • Vartaloöljy26,65 €ovh.31,35 € (-15%)75 ml (355,33 € / 1 l)