Uusilike productessenceLash PRINCESS False Lash Effect TUBING • Ripsiväri4,35 €12 ml (362,50 € / 1 l)
like productVärejä saatavilla: 2essencesoft touch duo eyeshadow • Luomivärialk. 2,50 €2 g (12,50 € / 10 g)
like productessenceJUICY BERRY tinted lip & cheek balm • Voidemainen poskipuna3,25 €3 g (10,83 € / 10 g)
like product+1 lisääessencemicroblading brow brush liner • Kulmakynäalk. 3,25 €0.6 ml (54,17 € / 10 ml)
like productessenceAll About Matt! oil control paper • Kiillonpoistopaperi2,15 €1 kpl (2,15 € / 1 pcs)
like productessencebouncy PLUMP HYDRATING DEWY SPRAY • Meikinkiinnityssuihke3,80 €50 ml (76,00 € / 1 l)
Uusilike product+3 lisääessenceBLUR soufflé sheer nude lip balm • Huulivoidealk. 3,25 €3 g (10,83 € / 10 g)
like productessenceI LOVE FLAWLESS SKIN matt + full coverage • Nestemäinen meikkivoidealk. 6,50 €30 ml (216,67 € / 1 l)
like productessenceLash Princess MASCARA PRIMER extra length & volume • Ripsivärin pohjustaja3,80 €9 ml (4,22 € / 10 ml)
like productessenceBALM OF sunshine FACE & BODY glow balm • Jauhemainen aurinkopuuterialk. 4,35 €16 g (271,88 € / 1 kg)
like productessencewhat the fake! false lashes - natural cluster brown • Ripset3,25 €1 g (32,50 € / 10 g)
like productessenceCONCEAL like a PRO Colour Correcting Palette • Peitevoidepaletti3,25 €4 g (8,13 € / 10 g)