Uusilike productessenceeyeliner pen WATERPROOF & SMUDGE-PROOF • Eyeliner3,05 €1.2 ml (25,42 € / 10 ml)
Uusilike productessenceLash PRINCESS long-lasting eye pencil Waterproof • Eyeliner2,15 €0.3 g (71,67 € / 10 g)
Uusilike productessenceUV GEL CLEANER nail cleaner • Kynsilakanpoistoaine3,25 €110 ml (29,55 € / 1 l)
like productessenceLash PRINCESS false lash effect eye set • Silmämeikkisetti12,90 €1 kpl (12,90 € / 1 pcs)
like productessenceLash PRINCESS lengthening eye set • Silmämeikkisetti11,35 €1 kpl (11,35 € / 1 pcs)
like product+41 lisää+38 lisääessenceFOUNDATION stick • Meikkivoidepuikkoalk. 5,40 €10 g (540,00 € / 1 kg)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - babyboomer • Kynsienhoitosetti4,85 €28 kpl (0,17 € / 1 pcs)
like productessencewhat the length! extreme lengthening waterproof • Ripsiväri4,35 €10 ml (435,00 € / 1 l)
like productessencelash WITHOUT LIMITS Extreme Lengthening & Volume WATERPROOF • Ripsiväri4,35 €13 ml (334,62 € / 1 l)
like productessenceLash Princess False Lash Effect EXTREME waterproof • Ripsiväri4,35 €12 ml (362,50 € / 1 l)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - cat eye • Kynsienhoitosetti4,85 €28 kpl (0,17 € / 1 pcs)
like productessenceBRIGHTEN UP! color correcting primer • Pohjustusvoidealk. 4,65 €20 ml (232,50 € / 1 l)
like productessencewhat the fake! PRESS-ON NAILS manicure set - bare white • Kynsienhoitosetti4,85 €28 kpl (0,17 € / 1 pcs)
like productessencebounce & blend double-sided silicone brush Nr. 01 • Meikkivoidesivellin3,25 €1 kpl (3,25 € / 1 pcs)
like product+2 lisääessencestudio nails UV GEL NAIL polish • Geelilakkaalk. 5,40 €5 ml (10,80 € / 10 ml)
like productessencepearly POTION MULTI-REFLECTIVE LIPGLOSS • Huulikiilto3,80 €3 ml (12,67 € / 10 ml)
like productessencejelly GRIP REFRESHING ALOE SPRAY • Meikinkiinnityssuihke3,80 €50 ml (76,00 € / 1 l)
like productVärejä saatavilla: 3essencebrow powder duo set • Kulmapuuterialk. 3,25 €2 g (16,25 € / 10 g)
like productessenceNAIL ART duo designer • Monikäyttöinen manikyyriväline2,15 €1 kpl (2,15 € / 1 pcs)