like productessencekabuki buffer brush Nr. 01 - Kabuki it real • Kabukisivellin5,40 €1 kpl (5,40 € / 1 pcs)
like productessencesoft TOUCH BUTTER BRONZER • Jauhemainen aurinkopuuterialk. 3,25 €10 g (325,00 € / 1 kg)
like product+1 lisääessenceJUICY BOMB glossy butter balm • Huulivoidealk. 3,05 €2.5 g (12,20 € / 10 g)
like productessencelash WITHOUT LIMITS Extreme Lengthening & Volume • Ripsivärialk. 4,35 €13 ml (334,62 € / 1 l)
like product+2 lisääessenceJUICY BOMB plumping lipgloss • Huulikiiltoalk. 3,25 €3 ml (10,83 € / 10 ml)
Uusilike product+1 lisääessencejelly POT lip & cheek balm • Voidemainen poskipunaalk. 3,55 €4 g (8,88 € / 10 g)
Uusilike product+3 lisääessenceJUICY MATTE lip mousse • Huulipunaalk. 3,25 €2.7 ml (12,04 € / 10 ml)
Uusilike product+13 lisää+10 lisääessenceUV GEL EASY OFF uv nail polish • Geelilakkaalk. 3,25 €5 ml (6,50 € / 10 ml)
Uusilike productessencewhat the fake! press-on nails PRESS & GO DIY Style • Tekokynnet2,70 €12 kpl (0,23 € / 1 pcs)
Uusilike productessenceJUICY BOMB shiny lipgloss set sweet treats edition • Huulimeikkisetti7,55 €1 kpl (7,55 € / 1 pcs)
Uusilike productessenceJUICY SERUM hydrating lip treatment • Huulivoide3,25 €7.5 ml (4,33 € / 10 ml)
Uusilike productessencewhat the fake! press-on nails PRESS & GO • Tekokynnet2,70 €12 kpl (0,23 € / 1 pcs)
Uusilike productessenceUV TOP EASY OFF uv top coat • Kynsilakan päällyslakka3,25 €5 ml (6,50 € / 10 ml)
Uusilike productVärejä saatavilla: 2essenceCONTOURING duo PALETTE • Varjostuspalettialk. 4,35 €7 g (6,21 € / 10 g)
Uusilike productessenceUV BASE & BUILD EASY OFF uv base coat • Aluslakkaalk. 3,25 €5 ml (6,50 € / 10 ml)
Uusilike productessenceEXTREME NAIL HARDENER Transparent • Kynnenkovettaja2,50 €8 ml (3,13 € / 10 ml)
Uusilike productessenceEXTREME NAIL HARDENER Sheer Pink • Kynnenkovettaja2,50 €8 ml (3,13 € / 10 ml)