like productCollistarNOT Granita Scrub • Huulten kuorinta16,40 €ovh.29,20 € (-44%)12 ml (1 366,67 € / 1 l)
like product+6 lisää+3 lisääCollistarMake-Up Puro Lipstick Matte • Huulipunaalk. 19,15 €ovh.31,90 € (-40%)3.5 g (54,71 € / 10 g)
Rajoitettulike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 50 • Aurinkosuihke25,30 €ovh.41,05 € (-38%)200 ml (126,50 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Öl • Hiusöljy20,20 €ovh.32,40 € (-38%)100 ml (202,00 € / 1 l)
like productCollistarGocce Magiche Progressive Self-Tanning Spray • Itseruskettava spray26,90 €ovh.46,45 € (-42%)150 ml (179,33 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Liquid-Butter • Vartalovoi23,80 €ovh.40,00 € (-41%)200 ml (119,00 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli e Elicriso Body and Hair Perfume Mist • Hiustuoksu18,65 €ovh.30,25 € (-38%)100 ml (186,50 € / 1 l)
like productCollistarLift hd+ Sculpt -kohottava ja muotoileva • Kasvovoide44,40 €ovh.81,00 € (-45%)50 ml (888,00 € / 1 l)
like productCollistarNot Muunnosgeeli • Voidemainen poskipuna18,75 €ovh.29,20 € (-36%)7 ml (26,79 € / 10 ml)
like product+5 lisää+2 lisääCollistarTwist Balmy Gloss • Huulikiiltoalk. 17,70 €ovh.29,20 € (-39%)3 g (59,00 € / 10 g)
like productCollistarMagic Drops Glow Highlighting Body Concentrate • Vartaloseerumi27,00 €ovh.51,85 € (-48%)125 ml (216,00 € / 1 l)
like productCollistarFutura Elvyttävä ja uudistava kasvovoide • Kasvovoide46,40 €ovh.86,40 € (-46%)50 ml (928,00 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Soft Body Cream • Vartalovoide23,40 €ovh.40,00 € (-42%)200 ml (117,00 € / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Matte Moisturizing Sorbet • Kasvovoide26,40 €ovh.45,40 € (-42%)50 ml (528,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi puri kollageeni-seerumi • Hiusseerumi18,80 €ovh.32,40 € (-42%)100 ml (188,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarCorrective Protection Cream Sun Stick SPF 50+ • Aurinkovoide20,10 €ovh.29,20 € (-31%)9 ml (22,33 € / 10 ml)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream • Suihkuvoide18,00 €ovh.27,00 € (-33%)250 ml (72,00 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Panthenol Drops • Seerumi31,50 €ovh.52,95 € (-41%)30 ml (1 050,00 € / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Fresh Moisturizing Water Cream Gel • Kasvovoide25,40 €ovh.45,40 € (-44%)50 ml (508,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarMoisturizing Restructuring After Sun Balm • After sun -voide24,35 €ovh.45,40 € (-46%)400 ml (60,88 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Body Fragrance • Eau de Toilette29,80 €ovh.54,00 € (-45%)100 ml (298,00 € / 1 l)
like productCollistarTwist Velvet Contour • Varjostuspuikkoalk. 27,30 €ovh.34,60 € (-21%)5 g (54,60 € / 10 g)
like productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Plumping Lip Treatment • Huulinaamio29,15 €ovh.51,85 € (-44%)15 ml (1 943,33 € / 1 l)
like productCollistarRIGENERA Smoothing Anti-Wrinkle Nourishing Cream • Kasvovoide41,60 €ovh.81,00 € (-49%)50 ml (832,00 € / 1 l)
like productCollistarLift hd+ Sculpt -kohottava silmänympärysvoide tummiin silmänalusiin • Silmänympärysvoide32,70 €ovh.61,60 € (-47%)15 ml (2 180,00 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Fig And Wisteria Melting Body Butter • Vartalovoi30,90 €ovh.40,00 € (-23%)200 ml (154,50 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Shower Gel-Mousse • Suihkugeeli16,85 €ovh.27,00 € (-38%)200 ml (84,25 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Attivi Puri Retinol + Phlorentin • Kasvovoide33,20 €ovh.59,40 € (-44%)50 ml (664,00 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Soothing Cleansing Foam • Puhdistusvaahto20,15 €ovh.32,40 € (-38%)180 ml (111,94 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Kollageenihoitoaine • Hoitoaine19,45 €ovh.30,80 € (-37%)200 ml (97,25 € / 1 l)
like productCollistarNot Heleyttävä pohjustus • Pohjustusvoide20,00 €ovh.33,50 € (-40%)30 ml (666,67 € / 1 l)
like productCollistarMake-Up Impeccabile Mascara Waterproof • Ripsiväri20,90 €ovh.34,60 € (-40%)12 ml (1 741,67 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Scrub Mit Niacinamid • Päänahan kuorinta20,25 €ovh.32,40 € (-38%)250 ml (81,00 € / 1 l)
like productCollistarSavikasvonaamio Salisyylihappoa ja Zinc PCA:ta sisältävä • Kasvonaamio22,45 €ovh.37,80 € (-41%)75 ml (299,33 € / 1 l)
like productCollistarProfessionale Värillinen kulmageeli • Kulmageelialk. 17,25 €ovh.27,00 € (-36%)6.5 ml (26,54 € / 10 ml)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Succinic Acid Drops • Seerumi28,70 €ovh.52,95 € (-46%)30 ml (956,67 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarImpeccabile Mascara • Silmämeikkisetti30,30 €ovh.35,65 € (-15%)1 kpl (30,30 € / 1 pcs)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Scrub • Vartalokuorinta22,75 €ovh.37,80 € (-40%)250 ml (91,00 € / 1 l)
like productCollistarGeelikasvonaamio C-vitamiinia ja polyhydroksihappoa sisältävä • Kasvonaamio23,75 €ovh.37,80 € (-37%)75 ml (316,67 € / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Lifting Remodeling Face And Neck Serum • Seerumi38,00 €ovh.74,55 € (-49%)30 ml (1 266,67 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarCorrective Protection Sun Face Fluid SPF 50+ • Aurinkovoide24,80 €ovh.42,15 € (-41%)50 ml (496,00 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Anti-Age Toning Lotion • Kevyt kasvovoide20,40 €ovh.35,65 € (-43%)250 ml (81,60 € / 1 l)
like productCollistarCica -kasvonaamio Hyaluronihapolla ja madekassosidilla • Kasvonaamio22,05 €ovh.37,80 € (-42%)75 ml (294,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarIntensive Ultra-Rapid Supertanning Treatment SPF 20 • Itseruskettava voide23,70 €ovh.41,05 € (-42%)200 ml (118,50 € / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Hydro-Gel • Silmänympärysgeeli24,30 €ovh.41,05 € (-41%)15 ml (1 620,00 € / 1 l)
like productCollistarNOT Icy Patch • Silmänaluslaput27,10 €ovh.42,15 € (-36%)60 kpl (0,45 € / 1 pcs)