Rajoitettulike productCollistarAttivi Puri Hyaluronic Acid + Ceramides Water Gel • Kasvojenhoitosetti34,30 €ovh.60,50 € (-43%)1 kpl (34,30 € / 1 pcs)
like productCollistarMan Anti-Age Energizing Cream-Gel • Kasvovoide36,65 €ovh.63,80 € (-43%)50 ml (733,00 € / 1 l)
like productCollistarSkincare Rigenera Smoothing Anti-Wrinkle Cream Face And Neck • Kasvovoide44,25 €ovh.81,00 € (-45%)50 ml (885,00 € / 1 l)
like product+6 lisää+3 lisääCollistarNudo Second Skin • Nestemäinen meikkivoidealk. 23,25 €ovh.48,60 € (-52%)30 ml (775,00 € / 1 l)
like productCollistarMan Cleansing Scrub Face And Beard • Puhdistusvoide18,65 €ovh.31,90 € (-42%)100 ml (186,50 € / 1 l)
Uusilike productCollistarBody Anticellulite Firming Thermal Cream • Vartalovoide43,90 €ovh.66,00 € (-33%)400 ml (109,75 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarCorrective Protection Sun Body Cream Specific Zones SPF 50+ • Aurinkoemulsio24,30 €ovh.41,05 € (-41%)100 ml (243,00 € / 1 l)
like product+6 lisää+3 lisääCollistarLift Hd+ Smoothing Lifting Foundation • Nestemäinen meikkivoidealk. 25,90 €ovh.48,60 € (-47%)30 ml (863,33 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSupertanning Intensive Ultra-Rapid Treatment SPF 6 • Aurinkovoide24,50 €ovh.41,05 € (-40%)200 ml (122,50 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSupertanning Dry Oil SPF 6 • Aurinkoöljy25,60 €ovh.41,05 € (-38%)200 ml (128,00 € / 1 l)
like productCollistarImpeccabile Loose Powder • Irtopuuterialk. 35,85 €ovh.42,15 € (-15%)10 g (3 585,00 € / 1 kg)
like productCollistarMan Hydra Daily Protective Moisturizer Face And Eye Cream 24H • Kasvovoide28,55 €ovh.49,50 € (-42%)80 ml (356,88 € / 1 l)
like product+9 lisää+6 lisääCollistarMake-Up Impeccabile Long Wear Foundation Spf 15 • Nestemäinen meikkivoidealk. 27,25 €ovh.48,60 € (-44%)30 ml (908,33 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face-Body Spf 50+ • Aurinkoemulsio22,95 €ovh.41,05 € (-44%)100 ml (229,50 € / 1 l)
like product+3 lisääCollistarImpeccabile Compact Powder • Kivipuuterialk. 26,90 €ovh.42,15 € (-36%)8 g (33,63 € / 10 g)
like productCollistarMagica Loose Bronzing Powder • Jauhemainen aurinkopuuteri28,90 €ovh.45,40 € (-36%)10 g (2 890,00 € / 1 kg)
like productCollistarImpeccabile Setting Powder • Meikinkiinnityssuihke22,45 €ovh.36,75 € (-39%)100 ml (224,50 € / 1 l)
like productCollistarNot Blush Vibes • Voidemainen poskipunaalk. 22,50 €ovh.37,80 € (-40%)15 ml (1 500,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSun Active Protection Sun Cream Face Spf 50+ • Aurinkoemulsio24,80 €ovh.42,15 € (-41%)50 ml (496,00 € / 1 l)
like productCollistarGentle Make-Up Removing Oil • Meikinpoistoaine21,70 €ovh.35,65 € (-39%)150 ml (144,67 € / 1 l)
like productCollistarMan Attivi Puri Eye Contour Hyaluronic Acid + Caffeine Anti-Age Lifting • Silmänympärysvoide26,90 €ovh.46,20 € (-42%)15 ml (1 793,33 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarActive Protection Milk Spray SPF 30 • Aurinkosuihke23,40 €ovh.41,05 € (-43%)200 ml (117,00 € / 1 l)
like productCollistarNot Mattaava pohjustusvoide • Pohjustusvoide20,10 €ovh.33,50 € (-40%)30 ml (670,00 € / 1 l)
like productCollistarCleansing Cream to Mousse • Puhdistusvaahto19,35 €ovh.32,40 € (-40%)125 ml (154,80 € / 1 l)
like product+1 lisääCollistarProfessionale Brow Pencil • Kulmakynäalk. 17,20 €ovh.25,95 € (-34%)1.1 g (156,36 € / 10 g)
Rajoitettulike productCollistarSupermoisturizing Regenerating After Sun Cream • After sun -voide27,90 €ovh.41,05 € (-32%)200 ml (139,50 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarProtective Oil Spray for Colored Hair • Hiusöljy22,95 €ovh.27,00 € (-15%)100 ml (229,50 € / 1 l)
like product+1 lisääCollistarTwist Glowy Blush • Poskipunaalk. 21,40 €ovh.34,60 € (-38%)5 g (42,80 € / 10 g)
Uusilike productCollistarBody Firming Reshaping Abdomen and Hips Cream • Vartalovoide42,60 €ovh.55,00 € (-23%)200 ml (213,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment • After sun -voide23,35 €ovh.42,15 € (-45%)250 ml (93,40 € / 1 l)
like product+1 lisääCollistarInfinito Eye Marker • Eyelineralk. 18,65 €ovh.29,20 € (-36%)1 ml (186,50 € / 10 ml)
Rajoitettulike productCollistarInfinito Mascara • Silmämeikkisetti35,85 €ovh.42,15 € (-15%)1 kpl (35,85 € / 1 pcs)
like productCollistarInfinito Refill • Ripsivärialk. 18,90 €ovh.29,20 € (-35%)8 ml (23,63 € / 10 ml)
like productCollistarIdroattiva+ Intensiv pflegender Balsam • Kasvobalsami25,40 €ovh.45,40 € (-44%)50 ml (508,00 € / 1 l)
like productCollistarImpeccabile silmänrajauskynä • Eyelineralk. 19,00 €ovh.31,35 € (-39%)2.5 ml (76,00 € / 10 ml)
like productCollistarImpeccabile Mascara Base Length Boost • Ripsivärin pohjustaja21,65 €ovh.32,40 € (-33%)12.5 ml (1 732,00 € / 1 l)
like productCollistarBenessere Neroli And Helichrysum Body Fragrance • Eau de Toilette30,40 €ovh.54,00 € (-44%)100 ml (304,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSun Stick SPF 50 • Aurinkovoide18,10 €ovh.29,20 € (-38%)9 g (20,11 € / 10 g)
like productCollistarProfessionale läpinäkyvä kiinnittävä kulmageeli • Kulmageeli17,70 €ovh.27,00 € (-34%)6 ml (29,50 € / 10 ml)
like productCollistarBenessere Fico e Glicine Body and Hair Perfume Mist • Hiustuoksu25,70 €ovh.30,25 € (-15%)100 ml (257,00 € / 1 l)
like product+3 lisääCollistarImpeccabile Stick Concealer • Peitevoidealk. 19,85 €ovh.31,35 € (-37%)5 g (39,70 € / 10 g)
Rajoitettulike productCollistarAfter-Sun Shower-Shampoo Moisturizing Restorative • After sun -geeli21,90 €ovh.33,50 € (-35%)400 ml (54,75 € / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Anti-Pollution BB Cream • BB-voidealk. 41,05 €50 ml (821,00 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Make-Up Removing Cleansing Balm • Puhdistava balsami32,40 €100 ml (324,00 € / 1 l)
like product+10 lisää+7 lisääCollistarProfessionale Kajalkynä • Silmänrajauskynäalk. 16,15 €ovh.25,95 € (-38%)1 ml (161,50 € / 10 ml)
like productCollistarFutura Revitalisoiva ja heleyttävä kasvovoide • Kasvovoide48,55 €ovh.86,40 € (-44%)50 ml (971,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarGlobal Anti Age Protection Tanning Face Cream Spf 30 • Aurinkovoide25,60 €ovh.38,90 € (-34%)50 ml (512,00 € / 1 l)