like productCollistarNot Pohjaa tasoittava primer • Pohjustusvoide19,85 €ovh.33,50 € (-41%)30 ml (661,67 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Maske • Hiusnaamio19,45 €ovh.30,80 € (-37%)200 ml (97,25 € / 1 l)
like productCollistarVitamin C Ferulic Acid Cream • Kasvovoide28,95 €ovh.52,95 € (-45%)50 ml (579,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Salicylic Acid + Niacinamide • Kasvovoidealk. 31,35 €ovh.52,95 € (-41%)50 ml (627,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarMoisturizing Tanning Ultra-Rapid Application Spf 20 • Aurinkosuihke24,10 €ovh.41,05 € (-41%)200 ml (120,50 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Make-Up Removing Micellar Water • Kasvovesi19,55 €ovh.32,40 € (-40%)250 ml (78,20 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarTanning Moisturizing Milk Spray SPF 50 • Aurinkosuihke23,30 €ovh.41,05 € (-43%)200 ml (116,50 € / 1 l)
Uusilike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Essence • Kasvoemulsio39,50 €ovh.63,80 € (-38%)200 ml (197,50 € / 1 l)
Uusilike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Cream • Kasvovoide50,00 €ovh.88,00 € (-43%)50 ml (1 000,00 € / 1 l)
Uusilike productCollistarUnica Even Finish Redensifying Décolleté and Hand Cream • Vartalovoide51,40 €ovh.60,50 € (-15%)75 ml (685,33 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Anti-Age Cleansing Milk • Puhdistusmaito20,15 €ovh.35,65 € (-43%)250 ml (80,60 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Phyto-Keratin Filler • Hiusnaamio20,20 €ovh.32,40 € (-38%)100 ml (202,00 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Gentle Gel Scrub • Kasvokuorinta21,35 €ovh.32,40 € (-34%)100 ml (213,50 € / 1 l)
like productCollistarRESHAPING DRAINING WRAPS • Vartalonhoitosetti37,60 €ovh.48,60 € (-23%)1 kpl (37,60 € / 1 pcs)
like productCollistarRIGENERA Anti-Wrinkle Glow Treatment • Kasvovoide46,50 €ovh.81,00 € (-43%)50 ml (930,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Hyluronic Acides+Ceramides • Kasvogeeli30,05 €ovh.52,95 € (-43%)50 ml (601,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Hyaluronic Acid + Peptides • Silmäseerumi26,15 €ovh.44,30 € (-41%)15 ml (1 743,33 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Vitamin-C Shampoo • Shampoo14,45 €ovh.20,55 € (-30%)250 ml (57,80 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Collagen+Glycogen • Seerumi30,60 €ovh.52,95 € (-42%)30 ml (1 020,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarTwo-Phase After Sun Spray With Aloe • After sun -suihke21,85 €ovh.36,75 € (-41%)200 ml (109,25 € / 1 l)
like productCollistarProtective Magic Drops SPF 50 • Kasvoneste27,15 €ovh.46,45 € (-42%)30 ml (905,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Collagen+Malachite • Kasvovoide28,95 €ovh.52,95 € (-45%)50 ml (579,00 € / 1 l)
like productCollistarVitamin C Alpha-Arbutin • Seerumi28,85 €ovh.52,95 € (-46%)30 ml (961,67 € / 1 l)
like productCollistarFace Care Purifying Cleansing Gel • Puhdistusgeeli19,45 €ovh.32,40 € (-40%)200 ml (97,25 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSupertanning Dry Oil Spf 15 • Aurinkoöljy24,60 €ovh.41,05 € (-40%)200 ml (123,00 € / 1 l)
like productCollistarAttivi puri hyaluronihappoa sisältävä nestemäinen balsami • Hoitosuihke19,15 €ovh.30,80 € (-38%)200 ml (95,75 € / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Immediate Tensor Effect Lifting Vials • Ampullit29,15 €ovh.51,85 € (-44%)1.5 ml (194,33 € / 10 ml)
Rajoitettulike productCollistarSupertanning Moisturizing Dry Oil SPF 30 • Itseruskettava öljy24,20 €ovh.41,05 € (-41%)200 ml (121,00 € / 1 l)
like productCollistarIDROATTIVA+ Deep Moisturizing Cream • Kasvovoide25,65 €ovh.45,40 € (-44%)50 ml (513,00 € / 1 l)
Rajoitettulike productCollistarSun Cooling After Sun Fluid • After sun -emulsio28,15 €ovh.45,40 € (-38%)400 ml (70,38 € / 1 l)
like productCollistarMagic Drops Body-Legs • Itseruskettava seerumi28,85 €ovh.51,85 € (-44%)125 ml (230,80 € / 1 l)
like productCollistarLift HD+ Lifting Firming Face And Neck Cream • Kasvovoide42,60 €ovh.81,00 € (-47%)50 ml (852,00 € / 1 l)
Uusilike productCollistarFutura Revitalizing Eye And Lip Contour Cream Cell Longevity • Silmänympärysvoide38,50 €ovh.64,80 € (-41%)15 ml (2 566,67 € / 1 l)
Uusilike productCollistarBody Elasticizing Firming Talasso Shower Oil • Suihkuöljy33,65 €ovh.39,60 € (-15%)400 ml (84,13 € / 1 l)
Uusilike productCollistarBody Elasticizing Intensive Firming Superserum • Vartaloseerumi33,50 €ovh.61,60 € (-46%)200 ml (167,50 € / 1 l)
like productCollistarFace Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream • Yövoide45,10 €ovh.81,00 € (-44%)50 ml (902,00 € / 1 l)
like productCollistarTwist Glowy Highlighter • Highlighteralk. 29,40 €ovh.34,60 € (-15%)5 g (58,80 € / 10 g)
like productCollistarAttivi Puri Lotion Mit Peptiden • Hiusemulsio44,05 €ovh.51,85 € (-15%)15 ml (2 936,67 € / 1 l)
like productCollistarAttivi Puri Gloss-Spray Mit Vitamin C • Hiusspray27,55 €ovh.32,40 € (-15%)100 ml (275,50 € / 1 l)
like productCollistarTerra Abbronzante Silk Effect Bronzing Powder • Bronzer37,65 €ovh.44,30 € (-15%)10 g (3 765,00 € / 1 kg)